.

.

А Дома Колекции Модели Кујна Мат

А Дома Колекции Модели Кујна Мат

DEN 0.67
Достапност

ДЕБЕЛИ ИЗДРЖЛИВИ И ПРОТИВ ЗАМОР : овие комерцијални кујнски душеци се дебели 0,5 инчи за да се амортизираат околу тежината поставена на нив, без разлика дали станува збор за лице или голем апарат. Дупките можат дури и да се исцедат преку цврсти честички кои се доволно мали за да се вклопат низ нив. Гумата е материјал кој природно доаѓа со висока коефициент на триење. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : душекот за одводна кујна се препорачува не само за кујни, туку и за секој простор што може да доживее високо ниво на излевање.

R

Комплементите на стоката