.

.

Фиа Ад. SP82-TAUPE FIASP82-TAUPE 13-F ЗАШТИТНИК НА СЕДИШТАТА ПРИЛАГОДЕНО КАПАКОТ НА СЕДИШТЕТО, ЗАДНИОТ ДЕЛ СПЛИТ СЕДИШТЕ ВОЗАЧОТ ПАТНИЧКИ TAUPE

Фиа Ад. SP82-TAUPE FIASP82-TAUPE 13-F ЗАШТИТНИК НА СЕДИШТАТА ПРИЛАГОДЕНО КАПАКОТ НА СЕДИШТЕТО, ЗАДНИОТ ДЕЛ СПЛИТ СЕДИШТЕ ВОЗАЧОТ

DEN 0.33
Достапност

Фиа Ад. 13-14 F150 ЗАШТИТНИК НА СЕДИШТАТА ПРИЛАГОДЕНО ПОКРИТИЕ НА СЕДИШТЕТО, ЗАДНО ПОДЕЛЕНО СЕДИШТЕ 60 ВОЗАЧ/40 Заштитник На Седиштето На Седиштето На Патникот Заштитник На Седиштето Прилагодено Седиште Заштитник На Седиштето Прилагодено Покритие На Седиштето; Поли-Памук; Таупе; Сплит Седиште 60/40; Прилагодливи Потпирачи За Глава; Вкл. Капак За Одмор на главата; КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајн За Крајна Заштита на Седиштата При Тешка Комерцијална Употреба. Напредниот Дизајн Создава Динамична Состојба На Уметничкиот Ентериер. Комерцијална Оценка; Двојно Зашиена Поли Памучна Ткаенина. Целосна Ултравиолетова Заштита. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Возилото Е Тестирано Пред Моторот. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

R

Комплементите на стоката