.

.

Животински Кафт Поли Спандекс

Животински Кафт Поли Спандекс

DEN 319.68
Достапност

Без разлика дали лежите дома, истрчувате на брзо трчање или одите на еднодневно патување на плажа, оваа женска кафтанска лежалка Од Тајни Богатства ќе ве натера да се чувствувате удобно и да изгледате одлично. Изработена од супер-мека и растеглива полиестерска мешавина, оваа лежалка има долга должина во стилот на кафтан и прекрасна шема испечатена насекаде. На предната страна има и комплет сатенски врзувачки украси, како и врзана јака. Оваа лежалка со кратки ракави е достапна во различни стилови, како и во редовни и во плус големини. Тајни Богатства Женски И Женски Плус Краток Ракав Печатени Кафтан Поли Лежалка : 95% полиестер, 5% спандекс . Лежалка . Долга должина во стилот на кафтан . Целата печатена шема на пејсли . Сатен врзувачки трим . Бендирана јака . Кратки кимоно ракави . Здраво полите . Достапно во редовни и Плус големини . Достапно во различни стилови . Машинско перење ладно, само белило без хлор кога е потребно, исушете го ниско, отстранете го навремено, ниско железо.

R

Комплементите на стоката