.

.

Тимсон Хоум Дилејни Отстранлив Дрвен Ѕиден Кабинет Со Врати, Бел

Тимсон Хоум Дилејни Отстранлив Дрвен Ѕиден Кабинет Со Врати, Бел

DEN 2.00
Достапност

Надградете го вашето домашно складирање додека додавате класичен декор со Дрвениот Ѕиден Кабинет Тимсон Хоум Дилејни Со 2 Врати. Овој декоративен кабинет има бела завршница со врвот обликуван со круна, детали за жица во стилот на катедралата на вратите со калено стакло и метални копчиња за прекрасен додаток на вашиот простор. Вклучените 2 прилагодливи полици помагаат да се намали нередот и да се одржува вашиот дом уреден. Изграден од издржливо инженерско дрво, овој ѕиден кабинет е изграден за да ви обезбеди долготрајна организација. Лесни, чекор-по-чекор инструкции и целиот хардвер потребен за инсталација се вклучени за брзо склопување. Купете го овој стилски кабинет сам или со други предмети од колекцијата Дилејни за кохезивен, ажуриран изглед. Тимсон Хоум Дилејни Дрвениот Ѕиден Кабинет со 2 Врати има димензии 8,5" х 20,5" х 24 " за да обезбеди достапно складирање без да зазема премногу простор во вашата дневна област или бања. Тимсон е глобален бренд за дизајн на домови во животен стил кој носи радост во секој дом преку убави, квалитетни парчиња направени за стилски удобно секојдневно живеење. Тимсон Хоум е нашиот водечки бренд кој ја продолжува нашата традиција на квалитетни колекции на дизајн и парчиња за домот, вклучувајќи разноврсен внатрешен и надворешен мебел, осветлување И додатоци Стилски кабинет : Се Одликува со бела завршница со круна обликуван врв, детали за жица во стилот на катедралата на вратите со калено стакло и метални копчиња за прекрасен додаток на вашиот простор. Прилагодливо складирање : Вклучува 2 прилагодливи внатрешни полици кои помагаат да се намали нередот и да се одржува вашиот дом уреден. Издржлив дизајн : Изграден од издржливо инженерско дрво за да обезбеди долготрајна употреба. Отстранлив : може лесно да се отстрани од ѕидот без алатки доколку е потребно.

R

Комплементите на стоката