.

.

Спортови На Вода - Ица Пумпа Вода Балон Бензинска Станица

Спортови На Вода - Ица Пумпа Вода Балон Бензинска Станица

DEN 319.84
Достапност

Станицата За Полнење Балони Со Вода Ицапумп ви овозможува да останете мобилни додека ја надополнувате Муницијата H20! Идеален за полнење балони со вода во базен, палуба или плажа, Ицапумп во голема мера го намалува времето на застој и ќе ве врати во акција за кратко време! Овој комплет вклучува : Станица За Полнење Балони Ицапумп и 300 биоразградливи балони. За да се осигурате дека вашата Муниција H20 ќе се надополни, размислете за купување На Комплетот За Полнење Балони За Спортови На Вода заедно со Itza Pump. Надополнете ги вашите водени балони во движење. Вклучува Станица За Полнење Балони Ицапумп и 300 биоразградливи балони. Нанесете притисок на рачката на пумпата за брзо полнење. Ицапумп има функција за замаглување што ќе ве разлади во жешките летни денови. Доаѓа во светли, видливи бои.

R

Комплементите на стоката