.

.

Каролини Богатства PJH3007CHF Рождество Спасител Е Роден Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства PJH3007CHF Рождество Спасител Е Роден Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 3.00
Достапност

Каролини Богатства PJH3007 CHF Рождество Родено Е Спасител Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна Целосна Големина декоративно знаме на пол со ракави е направено од 100% полиестерски материјал за знаме со голема тежина. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Комплементите на стоката