.

.

Фурхавен Кревет За Миленичиња

Фурхавен Кревет За Миленичиња

DEN 2863.84
Достапност

Нашата пена е произведена без формалдехид, осиромашувачи на озон и фталати регулирани со КПСС.To намалете го нашиот јаглероден отпечаток, овој производ ќе се испраќа под компресија. Сув воздух. Јадрото од пена Е сертифицирано ОД СЕРТИПУР-САД и може да биде исчистено на самото место. Нашата пена е дизајнирана да се опорави од превозот со висока компресија.5" (пена е 2.Дајте му на вашиот најдобар пријател удобност и поддршка што им е потребна Со Ултра Кадифен Луксузен Кревет За Миленичиња фурхавен. Истресете ги сите лабави остатоци од капакот пред миење. Линија сува или падне сува ниска.

R

Комплементите на стоката