.

.

Парови од соништата Женски Балетанки Женски Фустани Работа Симпатична Плисирана Класична Тркалезна Пети Лизгање На Станови Чевли СДФА2222В

Парови од соништата Женски Балетанки Женски Фустани Работа Симпатична Плисирана Класична Тркалезна Пети Лизгање На Станови Чевли

DEN 2.00
Достапност

Носете со вашите секојдневни фустани за опуштен стил на одмор. Боја БЕЛА, Големина 10. Полиуретански ѓон. Удобна Влошка : влошката ЕВА СО Висока еластичност обезбедува целодневна удобност и поддршка. Надворешен Ѓон што не Се Лизга : Се Одликува со флексибилен надворешен ѓон TPR кој им обезбедува на овие женски станови подобар стисок и издржливост. Класичен и Стилски : Ruched pu горниот дава модерен допир на овие класични станови со тркалезни прсти. Дизајн На лизгање : со јазиче за влечење на задната пета, овие станови за жени лесно се ставаат и соблекуваат. Совети за облекување : Стилизирајте ги овие балетанки со вашите омилени летни фустани за секојдневен изглед. Погоден за секојдневно носење, шопинг, забави или свадби.

R

Комплементите на стоката