.

.

Легендарниот Тексас На Ли Мен Редовни Директно Пет Џебни Фармерки

Легендарниот Тексас На Ли Мен Редовни Директно Пет Џебни Фармерки

DEN 1.00
Достапност

Легендарниот Тексас На Ли Мен Редовните Директни Пет Џебни Фармерки Легендарниот Тексас На Ли Мен Редовните Прави Фармерки се класичен јеапан од пет џебови направен со удобност, издржливост и неспоредлив квалитет во секој бод. Дополнителни детали за дизајнот вклучуваат иконски Хардвер И копче на Ли. Носете ги со вашиот омилен пар чизми за одличен, целодневен изглед. Пет џебови. Додадено истегнување. Копче и патент летаат. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 100% . Стил#2028900.

R

Комплементите на стоката