.

.

Моен Вос Четкан Никел Со Две Рачки Тапа Од Римска Када Вклучува Туш За Раце

Моен Вос Четкан Никел Со Две Рачки Тапа Од Римска Када Вклучува Туш За Раце

DEN 3.33
Достапност

Брусениот Финиш На Никел Го Носи Топлиот Изглед На Нерѓосувачки Во Вашата Бања Рачката Со Две Рачки Го Олеснува Прилагодувањето На Водата,Завршницата Lifeshine® Ја Гарантира Крајната Издржливост И Гарантирано Не Оцрнува, Кородира Или Се Шушка,Еднофункционален Туш За Раце,Изграден На Заедничкиот Систем На Вентили Moen M-Pact, Овозможувајќи Ви Да Го Ажурирате Стилот На Славината Во Иднина Без Замена На Водовод,Во Согласност Со Законот За Американците Со Попреченост (Ада) Спецификации,Во Согласност Со Американците Со Законот За Попреченост (Ада) Спецификации,Ограничена Доживотна Гаранција.

R

Комплементите на стоката