.

.

Краш Блек Гатор Мултиспорт Шлем, Млади 8+

Краш Блек Гатор Мултиспорт Шлем, Млади 8+

DEN 209.44
Достапност

Кацигата Краш Блек Гатор со 3д син акцентен врв мохавк е направена за кул дете на блокот. Суптилниот црн третман со сјај на мат му дава на шлемот чувство на стареење тоа вели : "јас веќе не сум мало дете! "Шлемот со младинска големина се препорачува за возачи 8xe2x80x9314 години, но ќе одговара на секој со глава со димензии 54xe2x80x9358 cm. Во согласност Со Американскиот Стандард За Безбедност На КПСС За Велосипедски Шлемови за Лица на возраст од 5 Години И Постари. Исто така е во согласност Со Американскиот Стандард ЗА Безбедност НА АСТМ за шлемови За скејтборд со повеќе удари. Краш Блек Гатор Мултиспорт Шлем, Млади 8+ (54 xe2 x80 x9358 cm) Е Во Согласност со Американскиот Стандард за Безбедност На CPSC За Велосипедски Шлемови за Лица на возраст од 5 И Постари. Исто така е во согласност Со Американскиот Стандард ЗА Безбедност НА АСТМ за шлемови За скејтборд со повеќе удари.

R

Комплементите на стоката