.

.

Втех Вм Додаток Камера За Вм Серија

Втех Вм Додаток Камера За Вм Серија

DEN 1.00
Достапност

Видео Со целосно Движење со до 22 фрејмови во секунда, секој потег на вашето дете можете да го видите на јасно, динамично видео. Има Домофон За Враќање За вашето бебе да го слушне звукот на вашиот глас. Утешете го вашето новороденче од која било просторија со вградениот домофон на преносливата родителска единица. Автоматско Инфарирано Ноќно Гледање : Осум инфрацрвени Led Диоди автоматски откриваат слаба светлина, обезбедувајќи јасно видео дури и во темни простории. Бара серијата VM311 да работи Со Дигитален пренос Со Опсег Од 1.000 стапки Прилагодлива Енкрипција На Податоци за објективот на фотоапаратот за безбедност контрола На Јачината на Звукот адаптери за ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување на микрофонот со Висока чувствителност вклучени за бебето и родителската единица.

R

Комплементите на стоката