.

.

Плете Колега Плетење Додаток Во Собата-

Плете Колега Плетење Додаток Во Собата-

DEN 463.84
Достапност

Комплетот додатоци ЗА детелина-Плетење вклучува : заштитници за точки (2 парчиња мали и 2 парчиња големи), регистар за плетење, држач за двојно завршен бод мал (2 парчиња), маркери за заклучување на бод (20 парчиња), игла за џамбо таписерија, игла за таписерија #17, мерна лента и винил торбичка. Торбичката е наменета за долгорочна употреба, издржлива е со отворање на слајдови. Увезени. Детелина Плете Колега Плетење Додатоци Во Собата Мулти-Обоени Детелина Плете Колега Плетење Додатоци Во Собата ги содржи сите ваши основни алатки за плетење во компактен случај. Лесно за фаќање и фрлање во торбата кога сте во движење, ќе најдете дека овој патент за затворање на куќиштето содржи совршени додатоци што треба да ги земете насекаде!. Совршена големина за секоја торба за плетење, тие исто така би направиле одличен подарок за вашите пријатели и семејство кои сакаат да плетат во бегство!. Вклучен е бонус мерач на игла за плетење.

R

Комплементите на стоката