.

.

Хемптик HC20-CR Коноп Кабел 20No. фт. - Пкг-Корален Гребен

Хемптик HC20-CR Коноп Кабел 20No. фт. - Пкг-Корален Гребен

DEN 0.67
Достапност

ХЕМПТИК-Коноп Кабел. Природниот Коноп Кабел е најпосакуваниот избор за употреба во занаети, вклучувајќи изработка на накит; бележник; рачно изработени картички; градинарство и многу повеќе! Кабелот од коноп е природна биоразградлива и еколошка алтернатива на памукот и синтетичката жица. Овој пакет содржи асортиман Од Коноп од 20 килограми : вкупна должина од 29,8 стапки (9,1 метри). Достапно во различни бои : секој се продава одделно. Увезени.- SKU : NMG87983 Сосема Нов. 091037568076. Хемптик. HC20-CR.

R

Комплементите на стоката