.

.

Рис Крцкет 1 2'X15 ' 1830#

Рис Крцкет 1 2'X15 ' 1830

DEN 1439.84
Достапност

Рис 9482000 Преплет 1 1/2'X15 ' 1830# Карактеристики Безбедни висококвалитетни падови на вратоврската обезбедуваат супер-силна моќ на држење и прецизно прилагодување на напнатоста. Тие се едноставни и лесни за употреба. Само закачете, цврсто повлечете ја мрежата и испумпајте ја рачката. Затегнува со моќ на зафаќање слична на менгеме. Поместена рачка за удобност и копче за ослободување. Спецификации Работа Оптоварување : 1830 фунти. - ШКУ : КСАО441092.

R

Комплементите на стоката