.

.

Лументо Женски Снежни Чизми Фау Топли Чизми Се Лизгаат На Зимски Чевли Обични Чевли За Одење Работа Ладно Време Кадифен Обложен Чизма До Глуждот Зелена 8

Лументо Женски Снежни Чизми Фау Топли Чизми Се Лизгаат На Зимски Чевли Обични Чевли За Одење Работа Ладно Време Кадифен Обложен

DEN 719.84
Достапност

Опуштеното вклопување и издржливиот ѓон ги прават лизгање на топли чевли што им се потребни на мажите/жените во нивната гардероба во зима. Топлите чизми прават одличен подарок за семејството! Погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените !.

R

Комплементите на стоката