.

.

Мажите Секојдневен Задржи Топло Згусне Долги Ракави Превртување Копче Јакна Крпеница Палта

Мажите Секојдневен Задржи Топло Згусне Долги Ракави Превртување Копче Јакна Крпеница Палта

DEN 1.67
Достапност

Мажите Секојдневен Задржи Топло Згусне Долги Ракави Превртување Копче Јакна Крпеница Палта. Карактеристики : . Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки,тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Големината е премногу мала, се препорачува да се земе големина поголема. Сезона : umn/Зима. Пол : Мажи. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Крпеница. Стил : Мода,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Палта Мажи Секојдневен Чувајте Топло Згуснете Го Копчето За Превртување На Долги Ракави Јакна Крпеница Палта. Материјал : Полиестер. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 60cm/23.62" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 67cm/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 61см/24.02" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 68.5 см/26.97". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 62см/24.41" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 71.5 см/28.15". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 73см/28.74". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 65cm/25.59" Рамо : 51cm/20.08 "Должина : 74.5 cm/29.33".

R

Комплементите на стоката