.

.

Гомели Дами Сандали Шупливи Обични Чевли Летни Рамни Сандали Лесни Станови Работа Одење Медицинска Сестра Чевли Бела 6.5

Гомели Дами Сандали Шупливи Обични Чевли Летни Рамни Сандали Лесни Станови Работа Одење Медицинска Сестра Чевли Бела 6.5

DEN 271.84
Достапност

Лесно се лизга и полетува. Рамната пета обезбедува рамнотежа. Погоден за многу прилики : Нашите сандали не само што се многу удобни, туку и модерни и можат да се совпаднат со речиси секој стил. Издржлив Ѓон : рамните сандали се изработени од квалитетен ТПР. Женските рамни сандали обезбедуваат најудобно искуство за вашите стапала. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Одлично Вклопување : Летни рамни сандали со затворање на магична лента со еден ремен за да ги држите стапалата до ѓонот што е сигурен и цврсто прицврстен.

R

Комплементите на стоката