.

.

Букер Женски Чипка Костим За Капење Вратот Бикини Костим За Капење

Букер Женски Чипка Костим За Капење Вратот Бикини Костим За Капење

DEN 1.00
Достапност

Х04456Л Жени Мода Цврста Облека Без Ракави Исечена Бодикон Врвна Кошула 2022 Есенска Улична Облека Самовила Облека. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Под Биста : 59-61см/23,23-24,02" Половината : 57-59см/22,44-23,23" : 71-74см/27,95-29,13" Должина : 56см/22,05"Големина : М Под Биста : 64-66см/25,20-25,98" Половината : 62-64см/24.41-25.20" : 76-79см/29.92-31.10" должина : 57см/22.44"големина : л под биста : 69-71см/27.17-27.95" половината : 67-69см/26.38-27.17" : 81-84см/31.89-33.07" должина : 58см/22.83"големина : xl под биста : 74-76cm/29.13-29.92" половината : 72-74cm/28.35-29.13" : 86-89cm/33.86-35.04" должина : 59cm/23.23"големина : xxl под биста : 79 стил комбинации Нашите Врвови и покривки за капење се дизајнирани да бидат измешани и усогласени со Било Кој Од нашите пливање дното. Од Бел Целосен Чувар На Осип Со Патент До Еден Од Нашите Сезонски Отпечатоци, Сигурно Ќе Најдете Комбинација Подготвена За Плажа. За Полнење Чаши : Со Отстранливи Поместени Чаши. Забелешка : Не, висат Или Линија Сува.Ве молиме Известете Ни Дали Има Некое Прашање Со Оваа Туника, Ние Ќе Ви Одговориме Со 24 Часа. Повод : Погоден За Лето, Секојдневни Излети, Плажа, Одмор, Пикник, Патување, Пливање, Сурфање, Возење, Базен, Воден Парк, Забава Во Базен И Капење. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

R

Комплементите на стоката