.

.

7. Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено И Црно, Одговара На -Нисан Алтима

7. Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено И Црно, Одговара На -Нисан Алтима

DEN 2.67
Достапност

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 18 Х 7,5, 55мм Офсет, 10 Краци, 5 Обетки/Навртки, 4,5 Шема На Завртки, Обработени и Црни. Тоа Одговара На Вашиот 2016-2018 Нисан Алтима. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 18 Х 7.5 Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено И Црно, Одговара На 2016-2018 Нисан Алтима 18 Х 7.5, 55мм Офсет, 10 Краци, 5 Навртки, 4.5 Шема На Завртки, Обработени И Црни, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2016-2018 НИСАН АЛТИМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Комплементите на стоката