.

.

Тајни Богатства Женски И Женски Плус Манжетни За Спиење, Куче

Тајни Богатства Женски И Женски Плус Манжетни За Спиење, Куче

DEN 2.00
Достапност

Кога пријатно е единствената опција, посегнете по овие неверојатно меки и удобни панталони за спиење Од Тајни Богатства. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина М. Прибл. инсем : 27". Повлечете еластичен појас со врвка за влечење. Отпечаток од празнично куче; заострени нозе со манжетни отвори. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени.

R

Комплементите на стоката