.

.

Кбо Форд Форд Лок. или Супер Кабина И До Двојна 10 Комплет

Кбо Форд Форд Лок. или Супер Кабина И До Двојна 10 Комплет

DEN 499.68
Достапност

QBox FORD100 Ford Ext. или Супер Кабината 2004 И Двојното Куќиште од 10 инчи обезбедува супериорни аудио перформанси што се поддржани со квалитет. Тој е прецизно дизајниран и енергично тестиран за да се осигура дека ќе добиете оптимален квалитет на звукот. Ова куќиште за звучници доаѓа во прилагодена кутија за пожар што се вклопува под задното седиште. Изграден е со МДФ и има навртувани терминални чаши за квалитетен изглед и структура, и е целосно залепен и подготвен за издржливост. Тоа е извонреден начин да ги пумпате вашите омилени мелодии, радио станици, подкасти и многу повеќе низ вашето возило. QBox FORD100 Ford Ext. или Супер Кабина 2004 И До Двојна 10" Куќиште : Форд Екст. или Супер Кабина 2004 и до двојна 10 " целосно тепих. 3/4 " звучник збунува. Целосно заоблени рабови. Прилагодено изградено за апликација на возилото. Завртени терминални чаши. Изграден со МДФ. Целосно залепени и заградени. Двојното куќиште е прецизно дизајнирано и енергично тестирано за да се обезбеди врвен квалитет на звукот. Прилагодена кутија за пожар се вклопува под задното седиште.

R

Комплементите на стоката