.

.

Vorte V OS 1 8 Handlebar S Висок Свиок Црна ЗА KTM EXC 2012-

Vorte V OS 1 8 Handlebar S Висок Свиок Црна ЗА KTM EXC 2012-

DEN 1120.00
Достапност

Вител ја редефинира силата со Тоа Е V3 OS Рачки со попречна лента за MX и SX. Барот V3 OS е 29% посилен од другите шипки. Можете да возите со доверба знаејќи дека Вител стави долгогодишно истражување, развој и тестирање во овие супер силни решетки.

R

Комплементите на стоката