.

.

Банана Приклучок, Месинг Изолирани Неоштетени Силна Поврзување Банана Приклучок Конектор 30ВАЦ-60ВДЦ Добра Електрична Спроводливост За Сонди Црна

Банана Приклучок, Месинг Изолирани Неоштетени Силна Поврзување Банана Приклучок Конектор 30ВАЦ-60ВДЦ Добра Електрична Спроводливост

DEN 103.20
Достапност

Банана Приклучок, Месинг Изолирани Неоштетени Силна Поврзување Банана Приклучок Конектор 30ВАЦ-60ВДЦ Добра Електрична Спроводливост За Сонди Црна Спецификација : Тип На Ставка : Банана Машки Приклучок Модел : Ј.10031 малематеријал : Месинг, Паузи : Широко се користи во електронска опрема, индустриска опрема, електронска опрема, инвертори, машини за заварување, генератори за полнење, бродови ,vс, камиони, Автомобили, Одвојување И Дистрибуција На Соларни Ќелии, Хардвер, Електроника, ЕЛЕКТРИЧНИ АПАРАТИ, КОМПЈУТЕРИ, Компресори За Стабилност На Напојувањето, Конзоли За Игри, Магнетофони, Комуникациски Производи Итн.Основни Параметри : Напон : 30 VAC-60vdcurrence : Максимална 24a Пакет Листа : 10 x Школка10 x Пин ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Приклучок и игра, едноставен за ракување, лесен и цврст за извлекување и вметнување, отпорен на абење и не е лесно да се оштети. ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : Произведен со технологија со висока точност, производот има силна поврзаност, усвојува одлични материјали, носи добра електрична спроводливост.

R

Комплементите на стоката