.

.

Машка Антигва Овесна Каша Албакерки Изотопи Акција Четвртина-Патент Пуловер Дуксер

Машка Антигва Овесна Каша Албакерки Изотопи Акција Четвртина-Патент Пуловер Дуксер

DEN 153.44
Достапност

Оваа Акција Четвртина-Патент Пуловер Дуксер Од Антигва е класичен додаток на вашата растечка колекција На Изотопи Албакерки. Како дуксер со средна тежина, тој е совршен за оние поладни попладневни часови. Одликувајќи Се со графика На Изотопи На Албакерки запечатени со топлина, ќе го повторувате вашиот омилен тим со стил. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Антигва. Топлина запечатени графика. Увезени. 1/4-Поштенски. Долг ракав. Четврт-затворање со патент. Материјал : 55% Памук/45% Полиестер. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Предна торбичка џеб.

R

Комплементите на стоката