.

.

Самсунг Галакси Еџ Плус 3-Во-Паричник Случај Во Топла Розова Боја

Самсунг Галакси Еџ Плус 3-Во-Паричник Случај Во Топла Розова Боја

DEN 1.33
Достапност

Samsung galaxy s6 работ samsung паричник торбички. Три странични џебови за кредитни картички, визит-картички и други дневни предмети што мора да ги имате. Функцијата слободен штанд ве тера да гледате видеа или слики на лесен начин. Безбедна магнетна размавта за да ја држите куќиштето затворено и телефонот без гребење. Способни да се вклопат во торбички, вреќи или други мали џебни простори. Квалитет-изработен за прецизно вклопување и лесно ракување. Направено со надворешност од синтетичка кожа со мека внатрешност од микрофибер за заштита од капки и удари. Целосна и стилска заштита со целосен пристап до сите порти, копчиња и камера. Овој модел на телефон е познат и како Samsung Galaxy S6 Edge Плус SM-G928 V/ G928 A/ G928 P/ G928 I/ G928 R4. Ова реико samsung galaxy s6 edge плус 3-во-1 паричник случај во топла розова е одличен samsung паричник торбички точка на царинење цена под 1 10 не можете да пропуштите. Samsung galaxy s6 работ samsung паричник торбички. Самсунг Паричник Торбичка.

R

Комплементите на стоката