.

.

Примарна Сребрена Сребрена Полирана Рамна Нараквица Со Синџир Фигаро

Примарна Сребрена Сребрена Полирана Рамна Нараквица Со Синџир Фигаро

DEN 191.84
Достапност

Дајте треперлив сјај на вашиот зглоб со оваа впечатлива нараквица со синџир Во Стилот На фигаро. Обликувана од издржливо сребро, оваа нараквица широка 8,5 мм прицврстува со затворач од јастог. Оваа неверојатна нараквица долга 9 инчи има и полиран финиш за атрактивен сјај. Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.

R

Комплементите на стоката