.

.

Лолој ВТОРИ Остин АУС-Апстракт Камен Камче Област Килим 2'-4 8'-0

Лолој ВТОРИ Остин АУС-Апстракт Камен Камче Област Килим 2'-4 8'-0

DEN 1760.00
Достапност

Моќност на полипропилен и полиестер за неверојатна издржливост, колекцијата Остин нуди опција за сите видови стилови на дизајн. Остин спарува пригушена палета на бои со разновидна колекција на обрасци за да создаде суптилна, но смела изјава за секоја просторија. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом. Направено од : Полиестер. Полипропилен. Висина На Купот : 0,38". Современа. Произведено Во : Турција. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист, сув сунѓер или крпа. Се препорачува професионално чистење. Соодветна подлога за тепих се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, да се додаде перница и да се подобри издржливоста. За правосмукалка, користете правосмукалка без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуумирајте ја целата должина на тепихот, свртете и повторете на следната област, наместо движење напред и назад.

R

Комплементите на стоката