.

.

Каролини Богатства ЏМА2011 Навлака За ПЕРНИЦА Широко Отворена Ткаенина Од Едрилица Стандардна Навлака За Перница, Стандардна, разнобојна

Каролини Богатства ЏМА2011 Навлака За ПЕРНИЦА Широко Отворена Ткаенина Од Едрилица Стандардна Навлака За Перница, Стандардна,

DEN 0.67
Достапност

Каролини Богатства JMA2011 PILLOWCASE Широк Отворен Едрилица Ткаенина Стандардна Перница, Стандард, повеќебојни Карактеристики. Стандардно Бело на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници. Материјал за отстранување на влага ткаенината за изведба што дише овозможува убаво искуство за спиење и покажува квалитет. Измијте ладен и сув медиум. Не е потребно пеглање. Материјал-влага фитил. Димензија-30 х 0.15 х 20.5 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Перница е од каролини Богатства риба категорија на производи. Стандардна Големина Бела на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници.

R

Комплементите на стоката