.

.

Ступел Индустрии Паѓаат За Вас Паѓаат Ботаника Графичка Уметност Уметност Со Црна Рамка Уметнички Принт Ѕид Уметност, Дизајн На Лил ' Ру

Ступел Индустрии Паѓаат За Вас Паѓаат Ботаника Графичка Уметност Уметност Со Црна Рамка Уметнички Принт Ѕид Уметност, Дизајн

DEN 0.33
Достапност

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметничкото Дело Се Однесува На : Орев; Растение; Зеленчук; Жито; Лист; Семе; Желад, Ботанички. Дизајн На Лил ' Ру.

R

Комплементите на стоката