.

.

Добро Ткаени Ел Основи Емерсон Модерна Текстура Слонова Коска 2'7 9'6 Тркач Килим

Добро Ткаени Ел Основи Емерсон Модерна Текстура Слонова Коска 2'7 9'6 Тркач Килим

DEN 0.67
Достапност

Основите често се сметаат за, исто така..само основни. Но, основите не се само минимум и понекогаш тие се токму она што ви треба. Шегите Во Нашата Колекција На Основи На Ел се токму такви " основни."Со текстуриран куп ткаен во неутрални и светли бои со меки тонови кои се отпорни на дамки, не пролеваат и лесни за чистење, тие се се што ви треба за да го декорирате вашиот простор со буџет од подот нагоре. Висина на купот од 1,8 инчи, предиво без барака. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Издржлив и лесен за чистење. Погоден за области со голем сообраќај. Безбедно за дрвени подови. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

R

Комплементите на стоката