.

.

Најлабон Моќ Џвакање Дура Џвакање Куче Мрена Џвакање Играчка, Путер Од Кикирики, Х-Голем

Најлабон Моќ Џвакање Дура Џвакање Куче Мрена Џвакање Играчка, Путер Од Кикирики, Х-Голем

DEN 3.00
Достапност

Повикувајќи ги сите љубители на путер од кикирики, нашата моќна мрена за џвакање дура содржи вкус на путер од кикирики без алергени за да ги забавува кучињата! изграден за да ги издржи најтешките џвакачи, овој издржлив за карактеристики два уникатни текстурирани краеви кои помагаат во чистење на забите и освежување на здивот. Оваа забавна играчка за кучиња ќе го вклучи вашето куче од голема раса и ќе поттикне здрави навики за џвакање. Моќен џвакање играчка предизвици утврдени џвакачи. Играчката за џвакање со текстура ги држи кучињата зафатени и помага во чистење на забите. Најлонската играчка за кучиња го задоволува природниот нагон за џвакање. Голема играчка за џвакање наменета за кучиња над 50 килограми. Ароматизираното џвакање на кучиња содржи вкусен вкус што го сакаат кучињата.

R

Комплементите на стоката