.

.

Супа Од Зеленчук Од Растително Потекло гардеин, Оз

Супа Од Зеленчук Од Растително Потекло гардеин, Оз

DEN 2.33
Достапност

Копајте во вкусноста Со Супа Од Зеленчук Од Гардеин И Земја. Нежна, растителна супа, супа од домашен стил и селска мешавина од моркови, компири и грашок се комбинираат за да ја направат оваа срдечна супа задоволувачко уживање за вашите пупки за вкус. Сертифицирана веганска и не-ГМО, оваа супа што ја наводнува устата обезбедува 15 грама протеини по конзерва. Препуштете се на добрината од растително потекло, бидејќи таму каде што има протеини вкоренети во растенијата, има Гардеин. Содржи една конзерва од 15 унци Гардеин Од Растително Потекло И Селска Супа од Зеленчук. Уживајте во топла и вкусна супа направена со нежно, растително потекло, супа од домашен стил и селска мешавина од моркови, компири и грашок. Веганска и не-гмо сертифицирана супа од растително потекло. 15 грама протеини по конзерва. Резервирајте ја оваа веганска супа за брзи ручеци и вкусни оброци во секое време.

R

Комплементите на стоката