.

.

Задебелени Бои-Акварел Примероци Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 22.375 34

Задебелени Бои-Акварел Примероци Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 2.33
Достапност

Овие Трендови Меѓународни Задебелени Букви Во Боја-Акварел Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Задебелени Бои-Акварел Примероци Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Комплементите на стоката