.

.

Плука Очила Пума Бифокални Заштитни Очила

Плука Очила Пума Бифокални Заштитни Очила

DEN 3.33
Достапност

Ги исполнува АНСИ З87. 1-2003 Стандарди за употреба во Индустриски Апликации. Скршени Поликарбонатни Бифокални Лупи. УВ400 Филтер За Максимална Ув Заштита. Најлонска рамка. Поликарбонатна леќа. Отпорен На Гребење Слој. Гумени Влошки За Носот.

R

Комплементите на стоката