.

.

Фонира Двор Кочија Дневна Стол Надворешен Прилагодлив Дневен Стол Со Прилагодливи Позиции И Ткаенина За Брзо Сушење За Покрај Базенот Во Дворот, Сива

Фонира Двор Кочија Дневна Стол Надворешен Прилагодлив Дневен Стол Со Прилагодливи Позиции И Ткаенина За Брзо Сушење За Покрај

DEN 2.00
Достапност

Опис : доброто време за релаксација е еднакво на сонце плус овој стол за одмор.Овој дневен стол има прилагодлив потпирач за грб на 6 нивоа, можете да ја прилагодите положбата за да постигнете најудобен Агол. Агол тоа високо за читање, или рамен за уживање во сонцето. Цврстата метална рамка обезбедува долга услуга и завршница отпорна на ' рѓа погодна за надворешна употреба. Ткаенината е исто така удобна со пропустливост на воздухот и брзо сушење, така што не се чувствува затнат дури и во топли денови. Нелизгачките влошки обезбедуваат дополнителна стабилност. Ставете го во дворот, покрај базенот или во дворот и оставете го овој Стол за Одмор да помине квалитетно време со вас. Спецификации : Боја : Сив Материјал : Ткаенина, Целокупна Димензија На Металот : 75"/77"/78.5" х 27.5 " х 42.5"/41"/37.5"/32"/25"/14" (L x x x H) 190/196/199, 5 x 70 x 108/104, 5/95/80, 5/64/35 cm (L x W x h)Висина На Седиштето од Земја : 14"/35 cm Net Тежина : 26,5 фунти/12 Kgweight Капацитет : 330 фунти/150 kg Package Вклучува : 1 x Надворешен Лежалка1 x Ниво на Инструкција 6 прилагодливо потпирач За Грб, Можете да се прилагодите за да ја постигнете најудобната положба;ткаенината што дише и брзо се суши нема да ве држи затнат, што ја прави идеална за надворешна употреба;. Цврстата метална рамка е отпорна на ' рѓа и може да собере до 330 килограми;нелизгачките влошки и армираните конструкции обезбедуваат стабилност;. Погоден за дворови, градини, дворови, покрај базен и во затворени простории;вистинскиот производ е малку поинаков од сликата поради светлината;.

R

Комплементите на стоката