.

.

Женски Плус Големина V - Вратот Плисирани Хенли Блузи Течна Лабава Блуза Обична Туника Маица Кошула Цвет Печатење Долги Ракави Сина Карирана 3XL

Женски Плус Големина V - Вратот Плисирани Хенли Блузи Течна Лабава Блуза Обична Туника Маица Кошула Цвет Печатење Долги Ракави

DEN 3.33
Достапност

МАТЕРИЈАЛ : плус големина долга ракав тече хенли кошула од е изработена од висококвалитетна ткаенина, која е малку свиленкаста, многу мека, еластична, лесна и удобна.КАРАКТЕРИСТИКИ : Овој плисиран ручест врв доаѓа во цветен принт, исечен во проточен стил за лесно мешање и совпаѓање со речиси секој лежерен или облечен изглед што го составувате, совршено криејќи го стомакот и колкот. В-деколте носи ласкаво вклопување додека го покажувате вашиот секси, женски стил. Удобниот, лабав фит и плисиран фронт ќе ве натера да се чувствувате одлично колку што изгледате. Задолжителен додаток на вашата секојдневна, работна гардероба.ПРИЛИКА : ќе се најдете како посегнувате по оваа плисирана цветна печатена блуза со долги ракави додека се подготвувате да се сретнете со пријателите, да славите празници и роденден или да се упатите на работа. Добра покриеност за секојдневни и свечени денови.МОДНА МЕШАВИНА : СО мек материјал и проточен дизајн, ќе бидете удобни да го носите овој цветен врв за печатење за жени со плус големина во текот на целата година, пролет, aut, зима, особено. Чувајте го вашиот изглед опуштен со хеланки или со џогери или спарете со фармерки и чизми.СОВЕТ : ве Молиме земете ја табелата со големини на сликата на производот како референца пред нарачката. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од сликите. Се надевам дека разбираш. Висококвалитетна ткаенина. Уникатен дизајн. Нов стил. Повеќе прилики. Различни големини.

R

Комплементите на стоката