.

.

Женски V Вратот Еден Костим За Капење Набразден Чипка Монокини Костими За Капење Без Грб

Женски V Вратот Еден Костим За Капење Набразден Чипка Монокини Костими За Капење Без Грб

DEN 1.33
Достапност

Големина : С САД : 4-6 Биста : 86см/33,86" Половината : 66см/25,98" Колк : 88см/34,65"Големина : М САД : 8-10 Биста : 92см/36,22" Половината : 71см/27,95" Колк : 93см/36,61"Големина : Л УС : 12 биста : 98см/38,58" Половината : 77см/30,31" колк : 98см/38,58"големина : xl us : 14 биста : 105,5 см/41,54" Половината : 85СМ/33,46" колк : 111см/43,70"големина : ххл сад : 16 биста : 109см/42,91" ПОЛОВИНАТА : 89см/35,04" колк : 115см/45.28" дизајн : Набразден на полите, длабоко деколте и Врвка одзади.За Стилот На Чашата : Со Поместени Чаши. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Достапно ВО XS, S, M, L, XL, XXL. Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

R

Комплементите на стоката