.

.

Алгрин Ковингтон Само-Наводнување Плоштад Столб Жардиниер

Алгрин Ковингтон Само-Наводнување Плоштад Столб Жардиниер

DEN 1.00
Достапност

Додадете свежо и лесно одржувано зеленило во вашиот внатрешен или надворешен декор со Садот За Квадратни Столбови Алгрин Ковингтон. Овој жардиниер е направен од пластика со квадратна форма слична на столб и обликувани панели. Вградениот резервоар ги одржува растенијата постојано напои без потреба да правите ништо друго освен повремено да го надополнувате неговото снабдување. Приклучокот за полнење и одвод го прават полнењето и празнењето на резервоарот брзо. Изберете од достапните опции за боја за да ја направите ваша. Димензии : 14l x 14w x 27h во. Издржлива пластична конструкција. Вашиот избор на достапна боја. Внатрешен резервоар за само-наводнување. Внатрешна/надворешна употреба.

R

Комплементите на стоката