.

.

Отворено Lnd128q Линден Колекција Црвен Крем Килим

Отворено Lnd128q Линден Колекција Црвен Крем Килим

DEN 2207.04
Достапност

Safavieh Отворено Lnd128q Линден Колекција Црвена / Крем Килим Убаво декоративен и удобно функционален, овој тепих Од внатрешна и надворешна Липа носи трендовски стил во областите за живеење со голем сообраќај. Моќта Се Наѕираше Во Украина. Неговите синтетички предива со долго носење и рамно ткаење со текстура обезбедуваат совршена стилска површина за комплети за седење во двор и јадење. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

R

Комплементите на стоката