.

.

Tejiojio Жените Падне Клиренс Со Качулка Долг Ракав Цврст Кадифен Дуксер Врвови Со Средна Должина

Tejiojio Жените Падне Клиренс Со Качулка Долг Ракав Цврст Кадифен Дуксер Врвови Со Средна Должина

DEN 278.24
Достапност

Жените ДОЛГИ РАКАВИ БОЈА-БЛОК Памук-МЕШАВИНА Дуксер Блузи Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален дизајн на Џемпер со Качулка изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно обетка! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Зимски Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Целосно Деколте : Должина На Качулка : редовна Декорација : Ништо Што добивате : 1 Еез Горна Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина Должина На Бистата На Ракавот Л 100см/39.37" 65см/25.59" 55см/21.65" Големина : L Биста : 100cm/39.37" ракав : 65cm/25.59" Должина : 55cm/21.65" € материјал q : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. €Карактеристики : Долг Ракав,Печатење,Секојдневно, овој есенски Дуксер е задолжителен предмет во вашата гардероба.со фина мека текстура и добра топлина. €Дизајн q : Многу кул за носење,Нов Изглед,Ново вас. Уникатниот дизајн ве прави поубави!. ●Добар Натпревар : Совршено совпаѓање со фармерки, шорцеви, здолништа и секоја секојдневна облека за различни прилики. В џемпер за пуловер на вратот е најдобриот избор на зимата. `+Услуга : ве Молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сте помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата големина!.

R

Комплементите на стоката