.

.

Тојела Чиста Боја Ремени За Рамо Крст Убава Грб Спортска Долна Облека Црвена М

Тојела Чиста Боја Ремени За Рамо Крст Убава Грб Спортска Долна Облека Црвена М

DEN 3.00
Достапност

Информации за производот : име На Ткаенина : најлон имитација на памукглавен состав на ткаенина : Најлон/Најлон содржината на главната состојка на ткаенината : 87 (%)состав на Поставата : содржина на состојка За Спандекслинирање : 13 (%)Стил : Спортистил : спорт и слободно време карактеристики на дизајнот : тип На Вметнување : тип на чаша со полна чаша : Тип На Средна мувла канелени, магла зелена, грав паста во прав, Лаванда Сива Големина Информации : Големина С, М, л, xlnote : 1. Азиските големини се 1 до 2 големини помали од Европскиот и Американскиот народ. Изберете поголема големина ако вашата големина помеѓу две големини. Ве молиме дозволете разлики од 2-3 см поради рачно мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да го купите предметот, ако не знаете како да изберете големина, ве молиме контактирајте го нашиот клиент service.3.As знаете, различните компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да варира од следните слики.Пакет : Спортска долна Облека Х1 Тојела Чиста Боја Ремени За Рамо Крст Убава Грб Спортска Долна Облека Црвена М.

R

Комплементите на стоката