.

.

Шорцеви За Жени Трендовски Модни Спортови За Брзо Сушење Денот На Независноста Печатење На Пеперутки Еластични Јога Панталони Црни

Шорцеви За Жени Трендовски Модни Спортови За Брзо Сушење Денот На Независноста Печатење На Пеперутки Еластични Јога Панталони

DEN 1.00
Достапност

Големина : С Половината : 61см/24.02" Колк : 89см/35.04" Должина : 31см/12.20" Големина : М Половината : 66см/25.98" Колк : 94см/37.01" Должина : 32см/12.60" Големина : Л Половината : 71см/27.95" Колк : 99см/38.98" Должина : 33см/12.99" големина : xl половината : 76cm/29.92" колк : 104cm/40.94" должина : 34cm/13.39" големина : xxl половината : 81cm/31.89" колк : 109cm/42.91" должина : 35cm/13.78" големина : xxxl Половината : 86cm/33.86" колк : 114см/44.88" должина : 36см/14.17" модни жени Брзо сушење Обични спортски шорцеви денот на независноста Печатење На Пеперутка Еластични кратки јога панталоникарактеристики : Изработен е од материјали со удобна ткаенина За секојдневно носење!Точка : печатење, Висок Струкефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед,панталоните се за секојдневно итн.Сезона : Лето : Жени, Девојки Стил : Мода, Сексиматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Декорација : Врвка за Влечењешто добивате : 1 Х Pants Size Waist Hip Length S61cm/24.02"89cm/35.04"31cm/12.20"M66cm/25.98"94cm/37.01"32cm/12.60"L71cm/27.95"99cm/38.98"33cm/12.99"XL76cm/29.92"104cm/40.94"34cm/13.39"XXL81cm/31.89"109cm/42.91"35cm/13.78"XXXL86cm/33.86"114cm/44.88"36cm/14.17"Size : SWaist : 61cm/24.02"Hip : 89cm/35.04"Length : 31cm/12.20"Size : MWaist : 66cm/25.98"Hip : 94cm/37.01"Length : 32cm/12.60"Size : LWaist : 71cm/27.95"Hip : 99cm/38.98"Length : 33cm/12.99"Size : XLWaist : 76cm/29.92"Hip : 104cm/40.94"Length : 34cm/13.39"Size : XXLWaist : 81cm/31.89"Hip : 109cm/42.91"Length : 35cm/13.78"Size : XXXLWaist : 86cm/33.86"Hip : 114cm/44.88"Length : 36cm/14.17" Шорцеви За Жени Трендовски Модни Спортови За Брзо Сушење Денот На Независноста Печатење На Пеперутки Еластични Панталони За Јога Црна С. Еластичен појас со прилагодлив внатрешен кабел за влечење. Опуштено вклопување со странични отвори за лесна подвижност. Опуштени шорцеви за вежбање направени од лесни за еластично чувство и идеална завеса. Модни Жени Брзо Сушење Обични Спортски Шорцеви Денот На Независноста Печатење На Пеперутка Еластични Кратки Јога Панталони.

R

Комплементите на стоката