.

.

Женски Тренерки Појас Костум Постави Поместена Градник Без Ракави Блузи+Појас Шорцеви Фитнес Трчање Спортска Сала Модни Спортски Сетови Сончеви Костуми

Женски Тренерки Појас Костум Постави Поместена Градник Без Ракави Блузи+Појас Шорцеви Фитнес Трчање Спортска Сала Модни Спортски

DEN 255.84
Достапност

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Материјал : Памучна Боја : Црна.Греј, Армиски Гринстил : Секојдневен,Спортски Големина : С,М, Л,XLSize Табела (см) Size Bust Top Должина Dotomlenthighthightom Половини863430546488m90353586892l9436326296xl9837336676100постои 2-3% разлика според прирачникот Мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Што Добивате : 1 х фитнес Спортски Градник+Краток Материјал За Панталони : Спандекс, Полистер. Спорт Елек Градник. Јога Фитнес Спортски Панталони. Исечете Врв+ Шорцеви Дводелна Облека . Големина : S-XL.

R

Комплементите на стоката