.

.

Сумитомо ХТР А С П 215 45Р Гума

Сумитомо ХТР А С П 215 45Р Гума

DEN 3.33
Достапност

HTR A/S P02 од Sumitomo е гума со високи перформанси за сите сезони, која најчесто се користи на Џипови, Теренци, лесни камиони и комбиња благодарение на исклучителните перформанси на патот и до 60.000 милји ограничена гаранција за живот на шарите. Сите сезонски шари. Црн страничен ѕид. 60.000 Милји Гаранција.

R

Комплементите на стоката