.

.

Жени Широки Панталони За Нозе Меки Лесни Слаби Цврсти Меки Џебови За Истегнување Панталони За Потење Долни Панталони

Жени Широки Панталони За Нозе Меки Лесни Слаби Цврсти Меки Џебови За Истегнување Панталони За Потење Долни Панталони

DEN 559.84
Достапност

Ткаенина : панталоните се изработени од висококвалитетна ткаенина, која е исклучително мазна и лесна, еластична, лабава фит, мека. Многу е погоден за јога, Пилатес, џогирање, туризам, плажа, талкање дома или секојдневно носење и вежбање.34" големина : xxl половината : 90см/35. Широкиот дизајн на нозете ќе направи да изгледате потенок и подобро да ги подобрите дефектите на нозете. Карактеристики : Широка нога, права нога, висок струк, еластичен појас на влечење, два странични длабоки џебови, цврста боја, целосна должина, јога панталони, обични панталони на отворено.

R

Комплементите на стоката