.

.

Црвена Кап® Машка Изведба Со Кратки Ракави Плус Кошула За Продавници Со Технологија На Нафта

Црвена Кап® Машка Изведба Со Кратки Ракави Плус Кошула За Продавници Со Технологија На Нафта

DEN 2.00
Достапност

Ткаенината на оваа работна кошула со кратки ракави е завршена со технологија За Блокирање Масло, дизајнирана да одбие некои од најтешките гаражни течности. Флексните панели за истегнување на оваа кошула нудат подобрена подвижност и дишење, додека мрежестите шипки за пазувите даваат зголемен опсег на движење и дишење. На врвот со специјализирани џебови за гради и џеб за комунални услуги, оваа кошула за продавници е секогаш на висина на задачата. Ексклузивната Технологија За Блокирање На Маслото ги одбива најтешките авто течности, вклучително и маслото, одржувајќи ги кошулите да изгледаат понови подолго време. Ексклузивната Ткаенина Рипстоп е лесна и дише, но 75% посилна од обичните ткаенини за работна облека. Флексните панели за истегнување нудат подобрена подвижност и дишење. Мрежестите шипки за пазувите обезбедуваат зголемен опсег на движење и удобност што дише. Покриените прилепувања ги штитат работните места со боја-дел од колекцијата на работна облека без Грижи "Нула Скратч". Извадениот Раб обезбедува максимална покриеност додека одржува професионален изглед кога е напикан или изоставен. Индустриски перење пријателски.

R

Комплементите на стоката