.

.

Гувпев Насловна Декор Перница Покритие Симпатична Куче Главата Фрли Перница Навлаки Перница-Мулти - Боја Една Големина

Гувпев Насловна Декор Перница Покритие Симпатична Куче Главата Фрли Перница Навлаки Перница-Мулти - Боја Една Големина

DEN 271.84
Достапност

Гувпев е посветен на обезбедување производи кои се designedетски дизајнирани, паметно произведени и доволно лесни за почетниците на експертите. Секој клиент, секое купување, секој производ. Ние сме посветени на одржување на висок квалитет. : 100% Сосема Нов и висококвалитетен кревет, софа, стол, материјал за перница, боја и поставеност почнаа да влијаат на целокупниот стил на домот decor.as годишните времиња ја менуваат бојата и стилот за да ја замените перницата, можете да додадете и кора од лимон доживотно. Затоа, различна перница може да донесе поинаков стил на домашен живот и мода Материјал : Ленена Мешавина : 45 * 45см Боја : Повеќебојна Забелешка : има 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 см вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината при фотографирање.Пакетот Вклучува : Куќиште За Перница од 1 КОМПЈУТЕР ( без внатрешна перница) Ве Молиме Запомнете : моделот е достапен само на предната страна, задната страна БЕЗ ПЕЧАТЕЊЕ. Оваа навлака за перница со невидлив патент.Перница Вметнете НЕ е вклучен. Материјал : Навлаката За Перници Гувпев е изработена од висококвалитетен материјал, мек и пријателски за кожата, што го прави најдобриот избор за купување. Погоден за патување дома спална соба внатрешна и надворешна употреба,што може да се користи на софа,стол,автомобил,кревет,кауч,клупа,канцеларија, автомобил итн. Тоа Е Убав Ден На Мајките Празник Роденден Подарок За Денот На Вљубените За Мама Семејни Пријатели.

R

Комплементите на стоката