.

.

Мали Свежи Мали Китови Паракорд Нараквица Повеќекратно Прилагодлив Накит

Мали Свежи Мали Китови Паракорд Нараквица Повеќекратно Прилагодлив Накит

DEN 2.67
Достапност

Нараквиците се совршен подарок за семејството, љубовниците и пријателите. Совршен за летна плажа, базен, сурфање или која било друга пригода што сигурно ќе ви донесе комплименти. Женските нараквици се удобни за носење и најмодерниот и трендовски додаток за облека во 2022 година, нудејќи многу различни комбинации за различни прилики за да ве направат гламурозни. Нараквиците се ткаени од памучна нишка, силни и издржливи, остануваат добро во вода и удобни за спиење. Носете го секој ден и по многу тушеви и пливања, изгледа исто како штотуку да сте го купиле без никакво истегнување или кршење. Нараквицата додава елеганција на вашето секојдневие . Можете да ги носите сами или сами. Почувствувајте го тоа по ваш вкус и можете да го носите за да го разубавите вашиот целокупен изглед. Стилска нараквица со кул луксузно чувство за современиот маж или жена кои ја ценат убавината. Оваа уникатна кожна нараквица е совршен подарок за сопруг, сопруга, мајка, тато, син, ќерка, момче, девојка, најдобар пријател или вие. Материјал : ЛегураR. r. Тежина : 10gr. r. Производите вклучуваат : r. r. 1x Нараквица Мали Свежи Мали Китови Паракорд Нараквица Повеќекратно Прилагодлив Накит.

R

Комплементите на стоката