.

.

Викерман 6 Вино Дуриан Сјајот Топката Украс, По Торба

Викерман 6 Вино Дуриан Сјајот Топката Украс, По Торба

DEN 1.67
Достапност

Викерман 6" Вино Дуриан Сјајот Топката Украс. Овој украс има сјајни акценти на дизајн на дуријан што ќе додаде текстура на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и користи дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 4 орнаменти по пакување. Викерман 6" Вино Дуриан Сјајот Топката Украс, 4 По Торба.

R

Комплементите на стоката